KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12023131
nr 1202 3131
Lennart Kärrabo
(f. 1927), Sverige
Oljemålning, "Composition 20-7-75". Signerad a tergo. Olja på duk, 50x50 cm
Lennart Kärrabo, svensk bildkonstnär född 1927.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 september 2018
kl 19:16:00
5/9 20:55:12
1.000 kr
10/9 19:11:00